Onur Ödülü        : İnci Aral
Onur Konukları : M. Sadık Aslankara-Kata Kulavkova

18 Mayıs 2005-Çarşamba
Öykü Saati / İmge Kitabevi (Bahçe)

12.00/12.45 Remziye Aslan Dönüş
12.45/13.30 Ahmet Yıldız Zehir Zemberek Bir E-Mail
13.30/14.15 Fatih Atila Dağların Güneyinden Denizlerin Kuzeyine
14.30/15.15 Kemal Ateş Küskün Fotoğraflar
15.15/16.00 Sevgi Özel Benim Öykülerim
16.00/16.45 Attilâ Şenkon Sadi M. (Sustum Duydunuz mu?)
16.45/17.30 Sevinç Sayan Özer Kısa Kısa Öykü Nedir?
17.45/18.45 Çocukluğa Yolculuk / İmge Kitabevi (Üst Salon)
Vüs'at O. Bener / Hazırlayan ve Anlatan: Işık Kansu
19.00/20.30 Panel: "Halka Sırtını Dönmeyen Öyküler" / İmge Kitabevi (Üst Salon)
Tuncer Uçarol, Aydın Çubukçu, Ahmet Yıldız, Zafer Doruk

19 Mayıs 2005-Perşembe
Öykü Saati / İmge Kitabevi (Bahçe)

12.00/12.45 Ferit Sürmeli Yağmur
12.45/13.30 Aydın şimşek Bir Atölye Çalışması Olarak Yaratıcı Yazarlık
13.45/14.30 Hüseyin Su Dünyaevinde Ağız Dalaşı
14.30/15.15 Alper Akçam Zavallı Özne
15.15/16.00 Sezer Ateş Ayvaz Bizim Denizimiz Değil
16.15/17.00 Halil Genç Ay Kuşları
17.00/17.45 Nemika Tuğcu Enduh
17.45/18.30 Çetin Öner Öykü Gibi Mektuplar
18.30/19.15 Hasibe Ayten Bu Gece Senin Olsun
19.15/20.30 Panel: "Öykücülüğümüzde Kuşaklar: Gençler Ustalara, Ustalar Gençlere Ne Kadar Yakın" / İmge Kitabevi (Üst Salon)
Cemil Kavukçu, Gürsel Korat, Nemika Tuğcu, Alper Akçam, Nalan Barbarosoğlu

20 Mayıs 2005-Cuma
Öykü Saati / İmge Kitabevi (Bahçe)

12.00/12.45 Kevser Ruhi Kehribar Kadınlar
12.45/13.30 Mehmet Kansu Yürüyen Senfoni
13.45/14.30 Cihan Demirci Aziz Nesin'le Haldun Taner 90 Yaşında Kol Kola
14.30/15.15 Hasan Ali Toptaş Yeni Romanından Bir Bölüm
15.15/16.00 Birsen Karaca Gogol ve Öyküleri
16.15/17.00 Sibel K. Türker Yıldızların Işığı
17.00/17.45 Turhan Günay / Faruk Şüyun Kitap Eklerinde Öyküler

18.00/19.00 Çocukluğa Yolculuk / İmge Kitabevi (Üst Salon)
Cihan Demirci / Hazırlayan ve Anlatan: Işık Kansu
19.15/20.30 Panel: "Öykü Yükselirken Eleştiri" / İmge Kitabevi (Üst Salon)
Feridun Andaç, M. Sadık Aslankara, Sezer Ateş Ayvaz, Hüseyin Su, Nida Nevra Savcılıoğlu

21 Mayıs 2005-Cumartesi
Öykü Saati / İmge Kitabevi (Bahçe)

12.00/12.45 Ethem Baran Ve Demiştik
12.45/13.30 Adnan Gerger Yürürlükteki Yalanlar
13.30/14.15 Jale Sancak Sürgün Melekler
14.15/15.00 Faruk Duman Çatı
15.45/16.30 Feridun Andaç Bir Varoluş Biçimi Olarak Öykü
16.30/17.15 Ayşe Sarısayın İki Ters İki Üz
17.15/18.00 Leyla Ruhan Okyay Şeyhmus
18.00/19.30 Panel: "Yazarların Başucu Kitapları" / İmge Kitabevi (Üst Salon)
İnci Aral, Erendiz Atasü, Semih Gümüş, Faruk Duman, Başar Başarır
20.15/21.30 9. Ankara Öykü Günleri Ödül Töreni / Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi

Açılış Konuşmaları

- Özcan Karabulut İmge Öyküler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni
- Alpay Kabacalı BESAM Başkanı
- Sevgi Özel Dil Derneği Başkanı
- Gökhan Cengizhan Edebiyatçılar Derneği Başkanı
- Kata Kulavkova Uluslararası P.E.N. Çeviri ve Dil Hakları Başkanı
- Muzaffer Eryılmaz Çankaya Belediye Başkanı
- Prof. Dr. Mustafa İsen T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı

Vüs'at O. Bener "Dost" Öyküsü

Seslendirme  : Şahin Ergüney (Devlet Tiyatrosu Sanatçısı)
Onur Ödülü    : İnci Aral Sunuş: Feridun Andaç
Onur Konuğu : M. Sadık Aslankara Sunuş: Aysu Erden
Onur Konuğu : Kata Kulavkova Sunuş: Semih Gümüş

22 Mayıs 2005-Pazar
Öykü Saati / İmge Kitabevi (Bahçe)

12.00/12.45 Özgür Soylu İbo Büyüdü
12.45/13.30 M. Sadık Aslankara Öykü Forum: Nasıl Bir Öykü Yıllığı?
13.45/14.30 Kata Kulavkova Düş ya da Başka Bir şey
14.30/15.15 Mario Levi Lunapark Kapandı
15.30/16.15 Nazlı Eray Beyoğlu'nda Gezersin
16.15/17.00 Başar Başarır Karantina Geceleri
17.15/18.00 Erendiz Atasü Sır
18.00/18.45 İnci Aral Taş ve Ten
19.00/20.30 Panel: "Çok Kültürlülük ve Öykü" / İmge Kitabevi (Üst Salon)
Kata Kulavkova, Mario Levi, Aysu Erden

İMZA GÜNLERİ VE SAATLERİ

18 Mayıs Çarşamba


13.30/14.30 Ahmet Yıldız
14.30/15.30 Fatih Atila
15.30/16.30 Zafer Doruk
16.00/17.00 Kemal Ateş
17.00/18.00 Sevgi Özel
18.00/19.00 Attilâ Şenkon

19 Mayıs Perşembe

15.15/16.15 Alper Akçam
16.15/17.15 Cemil Kavukçu
17.15/18.15 Nalan Barbarosoğlu
18.15/19.15 Nemika Tuğcu

20 Mayıs Cuma

14.30/15.30 Cihan Demirci
15.30/16.30 Hasan Ali Toptaş
16.30/17.30 M. Sadık Aslankara
17.00/18.00 Sibel K. Türker

21 Mayıs Cumartesi


13.00/14.00 Ethem Baran
14.30/15.30 Jale Sancak
15.30/16.30 Ayşe Sarısayın-Faruk Duman
17.30/18.30 Feridun Andaç

22 Mayıs Pazar

15.30/16.30 Mario Levi
16.30/17.30 Nazlı Eray
17.00/18.00 Başar Başarır
18.00/19.00 Erendiz Atasü
18.45/19.45 İnci Aral


© Copyright 2005 sootus yazılım